• وزارت ورزش و جوانان
  وزارت ورزش و جوانان
     
   • مدیرکل ورزش و جوانان استان قزوین:

    پیشرفت ورزش با استعدادیابی محقق می‌شود

    پیشرفت ورزش با استعدادیابی محقق می‌شود

    مدیرکل ورزش و جوانان استان قزوین با بیان اینکه پیشرفت ورزش استان با استعدادیابی محقق می‌شود، تصریح کرد: استعدادیابی مهمترین اصل حرکت ورزش است و ورزش قهرمانی با توجه این مقوله توسعه و پیشرفت خواهد کرد.

    به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان قزوین؛ معاون دفتر استعدادیابی وزارت ورزش و جوانان با سفر به استان قزوین؛از روند برگزاری مطلوب جشنواره همگانی استعدادیابی ورزشی استان ابراز رضایت کرد.
    در این بازدید که کارشناس ارشد دفتر استعدادیابی وزارت ورزش و جوانان؛ مدیرکل ورزش و جوانان استان،قائم مقام و معاون ورزشی اداره کل، مسئول پایگاه ورزش قهرمانی استان و کارشناسان ورزش اداره کل حضور داشتند، کاظمی پور ضمن اشاره به برگزاری بسیار پرشور مراسم افتتاحیه جشنواره همگانی استعدادیابی استان قزوین؛این حرکت را گامی مهم و تاثیرگذار در توسعه بیش از پیش ورزش در استان قزوین نامید.
    در ادامه؛ مدیرکل ورزش و جوانان استان، با بیان اینکه پیشرفت ورزش استان با استعدادیابی محقق می‌شود، تصریح کرد: استعدادیابی مهمترین اصل حرکت ورزش است و ورزش قهرمانی با توجه این مقوله توسعه و پیشرفت خواهد کرد.
    وی گفت: بدون استعدادیابی ورزش قهرمانی دچار روزمرگه ای میشود و تنها راه علاج ورزش قهرمانی استعدادیابی ، پشتوانه سازی و پایه سازی است.وی ضمن اشاره به کشف استعدادیاب های بی نظیر در چنین جشنواره هایی؛بسیاری از قهرمانان ارزنده و شاخص ایران اسلامی را بر خواسته از استعدادیابی و جشنواره هایی این چنینی توصیف نمود.
    مدیرکل ورزش و جوانان استان ادامه داد: استان قزوین خواستگاه استعدادهای ناب ورزشی است و نونهالان و نوجوانان مستعد در اقصی نقاط استان قزوین می توانند در رشته های ورزشی مورد نظر این جشنواره؛به قهرمانان ارزنده و شاخصی در سالهای نه چندان دور تبدیل شوند.
    وی نقش آموزش و پرورش را در این مقوله بسیار مهم و اثرگذار عنوان کرد و افزود: استعدادها از مدارس شناسایی می شوند و در این راه همکاری 2 ارگان ورزش و آموزش و پرورش می تواند تاثیر بسزایی در رسیدن به اهداف والای جشنواره داشته باشد.در ادامه؛ دکتر کاظمی پور معاون و رحمانیون کارشناس ارشد دفتر استعدادیابی وزارت ورزش و جوانان؛محمدمشهدی آقایی مدیرکل ورزش و جوانان استان،عباس علایی مقدم قائم مقام و معاون ورزشی اداره کل،علی لطفی مسئول پایگاه ورزش قهرمانی استان و کارشناسان ورزش اداره کل با حضور در سالن های ورزشی:پایگاه ورزش قهرمانی،سالن ژِیمناستیک،سالن تیراندازی،خانه بسکتبال،خانه کشتی و خانه بسکتبال از نزدیک با روند و چگونگی استعدادیابی این رشته های ورزشی در قزوین آشنا شدند.
    اخبار مرتبط
  وزارت ورزش و جوانان
  مجموع بازدیدها : 13,351,266
  تعداد بازدید امروز : 2,931
  تعداد کاربران آنلاین : 0
  آخرین به روزرسانی : 1398/06/27
  کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.