• وزارت ورزش و جوانان
  وزارت ورزش و جوانان
     
   • برگزاری مجمع عمومی فدراسیون ورزش سه گانه؛

    سجادی: انتظار داریم تیم ملی منسجمی در رشته سه گانه داشته باشیم

    سجادی: انتظار داریم تیم ملی منسجمی در رشته سه گانه داشته باشیم

    معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان گفت: ورزش سه گانه جزو رشته های المپیکی است و ورزش کاران باید از این موقعیت برای کسب مدال در رقابت های آسیایی و المپیکی استفاده کنند.

    به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از ایرنا، «نصرالله سجادی» روز یکشنبه در مجمع عمومی سالیانه فدراسیون ورزش سه گانه گفت: این ورزش جزو رشته های مطرح در جهان است و علاوه بر حضور در رقابت های آسیایی و جهانی، در بازی های آسیایی و المپیک نیز حضور دارد.
    وی افزود: شماری از رشته های ورزش ی به دنبال المپیکی شدن هستند در حالی که ورزش سه گانه المپیکی است و باید از این موقعیت استفاده کند.
    سجادی گفت: وزارت ورزش و جوانان انتظار دارد تا فعالیت های این رشته ورزش ی در سطح کشور افزایش یابد و تیم ملی منسجمی در این بخش تشکیل شود.
    معاون وزیر ورزش و جوانان گفت: برای حضور در رقابت های آسیایی نیاز به کسب سهمیه نیست و اگر فدراسیون ورزش سه گانه آمادگی لازم را داشته باشد، می تواند در رقابت های جاکارتا نیز حضور داشته باشد.
    وی اظهار امیدواری کرد که با حمایت وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک، ورزش سه گانه در عرصه های مختلف برای کشور مدال آوری کند.
    مجمع عمومی سالیانه فدراسیون ورزش های سه گانه با حضور سید نصرالله سجادی، معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان، شاهرخ شهنازی دبیرکل کمیته ملی المپیک و دیگر اعضای مجمع، در محل آکادمی ملی المپیک برگزارشد.
    در این مجمع گزارش گزارش مالی سال ٩٤ این فدراسیون ارائه و به تأیید اعضا رسید.
    همچنین کلیات تقویم سال ٩٦ پس از بررسی های لازم تایید و مقرر شد بر اساس برنامه راهبردی چهار سال آینده و در نظر گرفتن منابع تخصیصی و بودجه ٩٦ به اجرا درآید.
    همچنین با توجه به استعفای نایب رئیس و دبیر فدراسیون، اعضای مجمع به رئیس فدراسیون تفویض اختیار کردند تا دبیر و نایب رئیس را به وزارت ورزش و جوانان معرفی کند.
    اخبار مرتبط
  وزارت ورزش و جوانان
  مجموع بازدیدها : 6,782,388
  تعداد بازدید امروز : 431
  تعداد کاربران آنلاین : 0
  آخرین به روزرسانی : 1397/03/04
  کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.