• وزارت ورزش و جوانان
  وزارت ورزش و جوانان
     
   • اهداف و سیاست های ستاد بزرگداشت شهید مطهری ابلاغ شد

    اهداف و سیاست های ستاد بزرگداشت شهید مطهری ابلاغ شد

    بنیاد علمی و فرهنگی شهید مطهری اهداف و سیاستهای مصوب ستاد بزرگداشت سی و چهارمین سالگرد شهادت استاد آیت الله مرتضی مطهری را به دستگاههای اجرایی ابلاغ کرد.

    به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، بنیاد علمی فرهنگی استاد شهید مطهری اعلام کرد: سی و چهارمین سالگرد این شهید والامقام با شعار اصلی " شهید مطهری، تحکیم اقتصاد و دانش مسلمین" و دو شعار فرعی با عناوینی همچون "شهید مطهری و تمدن اسلامی" و "شهید مطهری و وحدت جهان اسلام "در اردیبهشت ماه سال 1392 با اهدافی چهارگانه و با موضوع سیاستگذاری دستگاه ها، در راستای اجرا به وزارتخانه ابلاغ شده است.
    در محور برگزاری همایش ها و فعالیت های اجرایی دستگاه ها، موضوعاتی همچون شهید مطهری و سبک زندگی، شهید مطهری و اخلاق اسلامی، شهید مطهری و استقلال فرهنگی و.. مشخص شده است.
    این بنیاد تاکید کرد: در برنامه های سی و چهارمین سالگرد شهادت این استاد فرزانه، انتخابات پیش روی ریاست جمهوری ( استفاده از انتخابات به عنوان یک فرصت)، پنجاهمین سالگرد نهضت امام خمینی (ره)، همزمانی شهادت استاد با ولادت حضرت زهرا (س)، روز زن و ولادت امام خمینی (ره)، شرایط اقتصادی به ویژه تحریم های استکبار جهانی علیه نظام اسلامی مورد توجه و برنامه ریزی ویژه قرار گیرد.
    دفتر برنامه ریزی تربیتی با هدف ساماندهی و هر چه باشکوه تر برگزار شدن برنامه های مزبور در وزارت ورزش و جوانان، به عنوان دبیرخانه و مسوول هماهنگی ستادی، عهده دار دریافت گزارش فعالیت های ستادی و استانی برای ارزیابی و انعکاس به بنیاد علمی و فرهنگی استاد شهید مطهری است.

         اخبار مرتبط
  وزارت ورزش و جوانان
  مجموع بازدیدها : 10,700,153
  تعداد بازدید امروز : 3,843
  تعداد کاربران آنلاین : 1
  آخرین به روزرسانی : 1398/01/05
  کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.