• وزارت ورزش و جوانان
  وزارت ورزش و جوانان
     
   • به همت واحد امور ایثارگران صورت گرفت

    برگزاری مراسم دیدار و تجدید میثاق با خانواده شهدا

    برگزاری مراسم دیدار و تجدید میثاق با خانواده شهدا

    دیدار با دو خانواده از شهدا به همت واحد امور ایثارگران به همراه سازمان بسیج ورزشکاران اداره کل ورزش و جوانان استان قم به منظور تجدید میثاق و دلجویی از خانواده معظم شهدا صورت پذیرفت.

    به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان قم، دیدار با خانواده شهدا یکی از بارزترین برنامه های است که از سوی واحد امور ایثارگران این اداره کل به صورت ادواری در دستور کار قرار دارد و به شکلی کاملا منظم به انجام می رسد.
    دیدار با خانواده شهید محمدحیات بخش و شهیدان علی و محمد بافنده با حضور روح الله مقدم مسئول حراست، داود هاشمی مسئول بسیج ورزشکاران و علی آنسته مسئول امور ایثارگران اداره کل ورزش و جوانان صورت گرفت.
    علی آنسته کارشناس خبره امور ایثارگران اداره کل ورزش و جوانان استان قم در این مورد اظهار داشت:‌ دیدار با خانواده معظم شهدا با هدف تجدید میثاق با آرمان های شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت برگزار می شود و مجموعه اداره کل در این دیدارها از خانواده شهدا و شهدای ورزشکار دلجویی می کند.
    روح الله مقدم مسئول حراست اداره کل ورزش و جوانان در این مراسم هدف از برگزاری این دیدارها را دلجویی از خانواده شهدا و اعلام پیروی از آرمان‌های شهدا و رهبر کبیر انقلاب عنوان کرد.
    اخبار مرتبط
  وزارت ورزش و جوانان
  مجموع بازدیدها : 6,738,858
  تعداد بازدید امروز : 146
  تعداد کاربران آنلاین : 0
  آخرین به روزرسانی : 1397/02/31
  کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.