• وزارت ورزش و جوانان
  وزارت ورزش و جوانان
     
   • فرامرزیان: تا پایان سال 99 ‌چمن‌های روستایی در تمام روستاها ایجاد می‌شود

    فرامرزیان: تا پایان سال 99 ‌چمن‌های روستایی در تمام روستاها ایجاد می‌شود

    معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان گفت: بر اساس برنامه وزارت ورزش و جوانان از سال 96 تا پایان سال 99 ‌چمن‌های روستایی برای هر روستا ایجاد می‌شود.

    فرامرزیان ظهر امروز در مراسم افتتاح سالن ورزشی شهدای فرنق شهرستان خمین اظهار کرد: بر اساس برنامه وزارت ورزش از سال 96 تا پایان سال 99 چمن‌های روستایی برای هر روستا ایجاد و پیش بینی می‌شود بر اساس برنامه وزارت ورزش تمام روستای بالای هزار خانوار از چمن روستایی و خانه روستایی که مجهز به اقلام و وسایل ورزشی است، برخوردار شوند.

    فرامرزیان لازمه رشد و بلوغ جسمی و توانمندی جوانان را فراهم کردن زیر ساخت‌های مناسب ورزشی دانست و تصریح کرد: مجموعه سالن‌های ورزشی در شهرهای بزرگ فرصت مناسبی برای استفاده از منابع و امکانات هستند و ایجاد زیر ساخت‌ها یک اقدام و نگهداری و تعمیر و تجهزات نیز یک اقدام مهم دیگری است که باید توسط مردم انجام شود.

    سیدعلی آقازاده استاندار مرکزی نیز با اشاره به اینکه هر چقدر فضاهای ورزشی در استان و کشور بیشتر راه‌اندازی شود یک قدم به پیشرفت جوانان نزدیک‌تر شده‌ایم، تصریح کرد: با افتتاح و راه‌اندازی سالن‌های ورزشی می‌توان شاهد درخشش فعالیت‌های ورزشی جوانان در سطح مسابقات قهرمانی و کسب افتخار برای کشور و جامعه ورزشی بود.

    اخبار مرتبط
  وزارت ورزش و جوانان
  مجموع بازدیدها : 12,971,734
  تعداد بازدید امروز : 2,727
  تعداد کاربران آنلاین : 0
  آخرین به روزرسانی : 1398/06/01
  کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.