• وزارت ورزش و جوانان
  وزارت ورزش و جوانان
     
   • نجفی مدیر کل امور روستایی و شوراهای استانداری در خصوص تجهیز خانه ورزش روستایی گفت:

    تجهیز خانه های ورزش روستایی در سال 98 همانند سال گذشته ادامه خواهد یافت

     تجهیز خانه های ورزش روستایی در سال 98 همانند سال گذشته ادامه خواهد یافت

    نجفی مدیر کل امور روستایی و شوراهای استانداری: توجه به ورزش روستایی و تجهیز خانه های ورزش سطح استان در سال 98 همانند سال گذشته انجام خواهد شد.

    اکرم نجفی مدیر کل امور روستایی و شوراها در نشست هم اندیشی ورزش روستایی استان که با حضور حسن نایبی، معاون اداره کل ورزش و جوانان استان، ابوالحسنی، رئیس هیات ورزشهای روستایی و بازیهای بومی و محلی استان، روسای ادارات ورزش و جوانان شهرستان ها و رؤسای هیئت های ورزشی روستایی استان برگزار میشد ضمن اعلام این نکته که در سال گذشته 104 خانه ورزش روستایی استان تجهیز شد افزود: در سال 98 نیز با همکاری مشترک اداره کل امور روستایی و شوراهای استانداری و اداره کل رورزش و جوانان استان خانه های ورزشی روستایی بیشتری راه اندازی و تجهیز خواهند شد.
    وی ضمن برشمردن مزیت های این طرح از جمله فعالیت ورزشی روستائیان و افزایش نشاط اجتماعی در سطح روستاها و همچنین حضور فعال جوانان و بانوان روستایی در این مکانها، تاکید کرد: در سال 98 ، فعالیت خانه های ورزش روستائی باید هدفمند شود تا بتوان استعدادهای درخشان ورزشی روستایی را شناسایی و پرورش داد.
    مدیر کل امور روستایی در ادامه به اجرای طرح سنجش ساختار قامتی بانوان روستایی که در سال گذشته در سطح برخی از روستاهای استان برگزار شد اشاره کرد و گفت: اداره کل محترم ورزش و جوانان نسبت به ارائه گزارش اجرای این طرح و ارائه حرکات اصلاحی به جامعه هدف اقدام نموده و ضمن تداوم طرح در سال جاری، نقاط ضعف این طرح بررسی و مرتفع گردد.
    نجفی در پایان با اعلام اینکه نمایشگاه توانمندیهای روستائیان در مرداد ماه سال جاری در محل نمایشگاههای بین المللی تهران برگزار خواهد شد، همکاری و مساعدت هیات ورزشهای روستایی و بازیهای بومی و محلی استان در ارائه آئین ها و فرهنگ و سنن بومی استان را خواستار شد.

    اخبار مرتبط
  وزارت ورزش و جوانان
  مجموع بازدیدها : 13,371,450
  تعداد بازدید امروز : 12,942
  تعداد کاربران آنلاین : 1
  آخرین به روزرسانی : 1398/06/29
  کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.