• وزارت ورزش و جوانان
  وزارت ورزش و جوانان
     
   • معاون وزیر ورزش و جوانان:

    بالاترین ظرفیت استعدادهای کشور در روستاها وجود دارد

    بالاترین ظرفیت استعدادهای کشور در روستاها وجود دارد

    معاون وزیر ورزش و جوانان گفت: بالاترین ظرفیت استعدادها در کشور در روستاها وجوددارد که باید چشم انداز وسیعی را برای توسعه آن بکار گیریم.

    به گزارش خبرگزاری برنا در هرمزگان؛ فریبامحمدیان در مراسم افتتاح زمین چمن مصنوعی فوتسال روستای هرنگ بستک اظهار داشت:امروز افتخاری است که شاهد افتتاح یکی از زمین های ورزشی روباز این شهرستان ،که باهمکاری همه مسئولین شهری و اداری این منطقه انجام شده حضور داشته باشیم.
    وی ادامه داد: مشارکت مردم ،انسجام بین دستگاهی در این منطقه بسیار قابل ستایش است و مارا بیشتر به سمت و سویی می برد که توجه بیشتری داشته باشیم. معاون وزیر ورزش و جوانان بیان داشت: ماهم تلاش می کنیم تا کمک هایی بیشتر به این منطقه داشته باشیم و امیدوارم این مکان ورزشی روباز کم و کسری نداشته باشد تا نواقص اندکی که دارد برطرف شود تا مردم با آسایش از این فضای ایجاد شده در روستای هرنگ شهرستان بستک استفاده نمایند.
    معاون وزیر ورزش و جوانان خاطرنشان کرد: بالاترین ظرفیت استعدادها در کشور در روستاها وجودداردو ماباید چشم انداز وسیعی داشته باشیم که زمینه گسترش سایر رشته ها رانیزدر روستاها فراهم سازیم.
    محمدیان تصربح کرد: ما باید طرح های عملیاتی که در شهرها داشته ایم را به روستاها هم انتقال دهیم که از جمله این طرح ها، طرح سنجش قامت و حرکت است که باید در روستاها هم این طرح را اجرایی کنیم.
    وی ادامه داد:در حوزه ورزش بانوان برنامه های ویژه ای در سطوح عالی وزارت ورزش و جوانان طراحی شده است که یک مورد از آن ۱۶برنامه ملی در قالب ۶راهبرداجرایی به تصویب هیئت وزیران رسانده ایم که به استان ها ابلاغ نموده ایم.
    معاون وزیر ورزش و جوانان اظهار کرد: این سفر جزو برنامه های دوره ای و ماموریتی وزارت ورزش و جوانان در حوزه بانوان است که سفرهایی به استان های مختلف انجام شود تا علاوه بر بررسی مسائل و مشکلات بانوان، توانمندی های زنان در استان ها و شهرستان های مختلف سراسر کشور در رشته هاو شاخص های ورزشی در حوزه بانوان مورد ارزیابی قرار گیرد
    اخبار مرتبط
  وزارت ورزش و جوانان
  مجموع بازدیدها : 10,700,165
  تعداد بازدید امروز : 3,855
  تعداد کاربران آنلاین : 1
  آخرین به روزرسانی : 1398/01/05
  کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.