• وزارت ورزش و جوانان
  وزارت ورزش و جوانان
     
   • محمدیان در جمع نایب روسای بانوان هیئت های ورزشی شهرستان میناب ؛

    16 برنامه ملی با 6 راهبرد اجرایی با هدف ارتقاء سطح سلامتی در دستور کار است

     16 برنامه ملی با 6 راهبرد اجرایی با هدف ارتقاء سطح سلامتی در دستور کار است

    معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان برتدوین برنامه و توسعه زیر ساختها با هدف شناسایی استعدادها ،توسعه ورزش قهرمانی ، همگانی و ارتقای سطح سلامتی تاکید کرد .

    به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، فریبا محمدیان معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان،در نشست با بانوان ورزشکار و نائب روسای هیئت های ورزشی شهرستان میناب اظهارداشت: استان هرمزگان در بخش پسران ودختران استعدادهای سرشاری دررشته های ورزشی به ویژه ورزش های سرعتی ،استقامتی و قدرتی دارد و از استان های ویژه در عرصه استعدادیابی در کشور محسوب می شوند.
    وی نیازهای تجهیزاتی و تاسیساتی شهرستان میناب را مورد توجه قرار داد و گفت : نهایت همکاری در این زمینه براساس برنامه استانی انجام می دهیم.
    معاون وزیرورزش و جوانان افزود: شهرستان میناب از جمعیت بالایی برخوردار است و باید برای اوقات فراغت مردم در این شهرستان برنامه ریزی کرد .
    و ادامه داد: در این راستا 16 برنامه ملی با 6 راهبرد اجرایی با هدف ارتقاء سطح سلامتی در دستور کار است که در این استان اجرایی خواهد شد .
    وی درپایان با اشاره به ظرفیت ها اداری و اجتماعی شهرستان میناب گفت: یک برنامه ویژه برای دختران و پسران در این شهرستان ترسیم می کنیم تا بتوانیم آسیب های اجتماعی را کاهش دهیم.
    اخبار مرتبط
  وزارت ورزش و جوانان
  مجموع بازدیدها : 10,700,159
  تعداد بازدید امروز : 3,849
  تعداد کاربران آنلاین : 1
  آخرین به روزرسانی : 1398/01/05
  کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.