• وزارت ورزش و جوانان
  وزارت ورزش و جوانان
     
   • با برتری مقابل سنگاپور صورت گرفت؛

    پنجمی رهاورد شاگردان حسن نایبی از هند

     پنجمی رهاورد شاگردان حسن نایبی از هند

    تیم ملی بسکتبال دختران زیر ۱۸سال ایران با سرمربیگری افسانه حسن نایبی با کسب عنوان پنجمی به کار خود در رقابت‌های قهرمانی آسیا پایان داد.

    به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین؛ تیم ملی بسکتبال دختران زیر ۱8سال ایران با سرمربیگری افسانه حسن نایبی که برای اولین بار در دستهB رقابت‌های قهرمانی آسیا شرکت کرد در جایگاه پنجم قرار گرفت و نتوانست به دسته A صعود کند.
    تیم ملی بسکتبال دختران زیر ۱۸سال ایران که برای اولین بار در دسته B رقابتهای قهرمانی آسیا شرکت کرد در جایگاه پنجم قرار گرفت و نتوانست به دسته A صعود کند.
    ملی پوشان ایران در آخرین بازی خود تیم سنگاپور را با نتیجه ۶۳بر۵۱ شکست دادند.
    تیم سنگاپور کوارترهای اول( ۱۸ بر ۱۳) و دوم( ۱۶بر ۱۴) از ایران پیش افتاد اما دو کوارتر بعدی ( ۱۷ بر ۱۰ و ۱۹ بر ۷) از آن ایران بود.
    تیم ایران پیش از این یک با دیگر در مرحله گروهی سنگاپور را شکست داده بود.
    ایران که در گروه A دسته B حضور داشت در مجموع پنج بازی انجام داد و با کسب سه پیروزی برابر سنگاپور( یک با در مرحله گروهی و یک بار برای کسب جایگاه پنجمی) و گوام( مرحله گروهی) و دو شکست برابر هند( مرحله گروهی) و قزاقستان( مرحله دوم رقابت ها) به کار خود پایان داد.
    تیم ایران با ترکیب فاطمه آقازادگان، پیونیک آراکلیان، سحر گودرزی، رکسانا کریمی، زینب غفاری، عسل طهرانی، غزل هژبر، نگین رسولی، آیدا گل محمدی، ترنم شاهین زاده، فائزه ایزدی، غزل ملکی و با سرمربیگری افسانه حسن نایبی در این رقابتها حضور داشت.
    اخبار مرتبط
  وزارت ورزش و جوانان
  مجموع بازدیدها : 10,700,154
  تعداد بازدید امروز : 3,844
  تعداد کاربران آنلاین : 1
  آخرین به روزرسانی : 1398/01/05
  کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.