• وزارت ورزش و جوانان
  وزارت ورزش و جوانان
     
   • افتتاح نمازخانه اداره ورزش و جوانان شمال شرق استان تهران

    افتتاح نمازخانه اداره ورزش و جوانان شمال شرق استان تهران

    نمازخانه و سالن کنفرانس اداره ورزش و جوانان شمال شرق استان تهران توسط حجت الاسلام عباسی مدیر هسته مرکزی گزینش دبیر ستاد اقامه نماز وزارت ورزش و جوانان و آقای گل محمدی مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران افتتاح گردید .

    به گزارش روابط عمومی ورزش و جوانان شمال شرق، نمازخانه و سالن کنفرانس که احداث آن از 8 ماه پیش و از محل برگشت درآمد اداره کل آغاز شده بود، دیروز به بهره برداری رسید.
    عباسی مدیر گزینش و دبیر ستاد اقامه نماز وزارت ورزش و جوانان، گل محمدی مدیر کل ورزش و جوانان تهران، کاظمی مدیر کل حراست اداره کل ورزش و جوانان استان تهران، زرنگار رئیس اداره ورزش و جوانان شمال شرق، نظر مشاور مدیرکل و مدیر روابط عمومی اداره کل ، روسای هیات های استان و شمال شرق و جمعی از همکاران در این مراسم حضور داشتند.
    مدیر کل در حاشیه افتتاح سالن کنفرانس ازغزاله خلج و طراوت خاکسار دو تن از ورزشکاران مدال آور حوزه شمال شرق که در بازی های آسیایی جاکارتا در رشته های کبدی و کاراته برای ورزش تهران افتخار آفرینی کردند تجلیل کرد.
    وی در مراسم افتتاح سالن کنفرانس و تجلیل از قهرمانان حوزه گفت: در بازی های آسیایی جاکارتا ورزشکاران پایتخت 16 مدال با ارزش بدست آوردند که این موفقیت نشان دهنده روند رو به رشد ورزش پایتخت است.
    در ادامه این مراسم زرنگار رئیس اداره ورزش و جوانان شمال شرق از افتتاح نمازخانه، سالن کنفرانس و تجلیل از قهرمانان ملی حوزه شمال به عنوان یک وظیفه یاد کرد.
    و ی از کلیه خیرین که در ساخت نمازخانه کمک کردند، قدردانی نمود.
    اخبار مرتبط
  وزارت ورزش و جوانان
  مجموع بازدیدها : 13,371,450
  تعداد بازدید امروز : 12,942
  تعداد کاربران آنلاین : 1
  آخرین به روزرسانی : 1398/06/29
  کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.