• وزارت ورزش و جوانان
  وزارت ورزش و جوانان
     
   • معاون امور جوانان اداره ورزش و جوانان گیلان در مراسم معارفه :

    نقش بانوان همواره در عرصه های مختلف جامعه پررنگ بوده است

    نقش بانوان همواره در عرصه های مختلف جامعه پررنگ بوده است

    هاشم اسماعیلی معاونت امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان در مراسم معارفه ی " مریم بخشی " گفت : نقش بانوان همواره در عرصه های مختلف جامعه پررنگ بوده است.

    به گزارش خبرگزاری برنا گیلان ،مراسم تودیع و معارفه مدیر کل ورزش و جوانان گیلان با حضور دکتر ایرج رحمانی مدیر کل امور استانهای وزارت ورزش و دکتر خادم معاون حقوقی و امور مجلس و هماهنگی استانهای وزارت ورزش و جوانان برگزار شد .
    هاشم اسماعیلی معاونت جوانان اداره کل ورزش و جوانان گیلان در این مراسم اظهار داشت : در بسیاری از حوزه های فرهنگی و اجتماعی شهر رشت جز اولین ها بوده است.
    بحث بانوان بحث بسیار مهمی در استان گیلان می باشد و در تمامی عرصه ها اعم از کشاورزی ، اقتصادی ، ورزشی بانوان نقش فعالی دارند .
    وی گفت : خوشحالیم که اولین بانوی مدیر کل ورزش در تاریخ ایران قرعه به نام استان گیلان و شهر رشت افتاد .
    وی با ارایه ی گزارشی از فعالیت های ورزش و جوانان در سالهای اخیر عنوان کرد : در حوزه ی ورزش همگانی رشد سرانه این ورزش را داشتیم در حوزه ورزش قهرمانی اتفاقات خوبی رقم خورد .ایجاد پایگاه قهرمانی از فعالیت های خوب در استان گیلان بوده است .
    وی افزود : از 22 سازمان مردم نهاد در حوزه جوانان در سال 92 به 80 سازمان مردم نهاد در استان افزایش داشته ایم .شش مرکز تخصصی حوزه ی ازدواج فعال هستند و در زمینه ی اوقات فراغت و فرهنگی هم اتفاقات خوبی رخ داده است .
    گفتنی است مسعود رهنما مدیر کل اسبق ورزش و جوانان گیلان به دلیل همراهی با تیم ملی و حضور در لیگ جهانی در ترکیه در مراسم تودیع خود حضور نداشت .
    خبرنگار: ماریا اخوان ماسوله
    اخبار مرتبط
  وزارت ورزش و جوانان
  مجموع بازدیدها : 11,595,221
  تعداد بازدید امروز : 5,376
  تعداد کاربران آنلاین : 0
  آخرین به روزرسانی : 1398/03/02
  کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.