• وزارت ورزش و جوانان
  وزارت ورزش و جوانان
     
   • خادم :

    بهره گیری از ظرفیت بانوان و جوانان از سیاست های وزارت ورزش می باشد /حضور یک بانوی ورزشکار در راس مدیریت ورزشی گیلان نشانه توانمندی بانوان گیلانی است

     بهره گیری از ظرفیت بانوان و جوانان از سیاست های وزارت ورزش می باشد /حضور یک بانوی ورزشکار در راس مدیریت ورزشی گیلان نشانه توانمندی بانوان گیلانی است

    دکتر امیررضا خادم معاون حقوقی ، امور مجلس و هماهنگی استانها در مراسم معارفه مدیر کل ورزش و جوانان استان گیلان اظهار داشت : انتصاب یک بانو به عنوان مدیر کل ورزش استان گیلان نشانه ی توانمندی بانوان در حوزه های مختلف است .

    به گزارش خبرگزاری برنا گیلان ، دکتر امیر رضا خادم معاون حقوقی ، امور مجلس و هماهنگی وزارت ورزش و جوانان اظهار داشت : انتصاب خانم بخشی به عنوان یک بانوی ورزشکار در راس اداره ورزش و جوانان گیلان نشانه ی توانمندی بانوان گیلانی است .
    خادم ضمن قدردانی از مسعود رهنما عنوان کرد : رهنما به عنوان یک قهرمان ارزشمند ، مدیر دانا و یک ورزشکار نه تنها خود تلاش کرد و باعث ارتقای ورزش استان گیلان شد بلکه مدیران خوبی نیز در کنار خود پرورش داد و انتخاب خانم بخشی از بین معاونین ایشان رخ داد .
    وی گفت : به عنوان یک ورزشکار از مسعود رهنما که یک فرد ورزشی هستند و در عدم حضور ایشان در این مراسم به جهت حضور در لیگ جهانی ترکیه به همراه تیم ملی، از تلاشهای ایشان تشکر می کنم.
    خادم اضافه کرد : حوزه جوانان و ورزش موضوع اصلی و عمده ای است که باید همواره مد نظر قرار گیرد .بررسی های وزارت خانه در استان گیلان برای انتصاب مدیر کل به انتخاب خانم بخشی رسید و بهره گیری از بانوان جز برنامه های وزارت ورزش و جوانان خواهد بود .
    وی ادامه داد : بهترین انتخابی که در استان گیلان به آن رسیدیم خانم بخشی بود و از ورزشی های گیلان این انتظار و درخواست را دارم که از اولین بانوی مدیر کل ورزشی در تاریخ کشور حمایت کنید .
    خادم گفت : حمایت و همراهی با مدیر برگزیده می تواند زمینه ساز اتفاقات خوب در استان باشد .
    خادم گفت : همراهی و تعاملی که باید ورزش و جوانان با نهادهای ذیربط منجمله استانداری گیلان و نمایندگان محترم داشته باشد که بی شک می توانند نقش تاثیر گذاری در ورزش استان گیلان داشته باشند و در خصوص انتخاب خانم بخشی حمایت نمایندگان را از ایشان داشتیم .
    وی در خصوص سیاست های وزارت ورزش و جوانان خاطر نشان کرد : حمایت از بخش خصوصی دومین نکته ای است که باید مد نظر قرار گیرد اگر حوزه ی ورزش و جوانان نیاز به حمایت از طریق بخش خصوصی دارد این جلب حمایت صورت گیرد اگر چه استان گیلان آنچنان کثرت صنایع ندارد اما با این حال تاکنون بخش خصوصی و سرمایه گذاران این بخش در برگزاری لیگ های مختلف در استان گیلان فعال بوده اند .
    خادم در خصوص مسایل حوزه جوانان افزود : بر اساس قانون، وظیفه ی نظارت در حوزه ی جوانان را داریم ، سمن ها و ngo هایی توسط جوانان ایجاد شده و این بحث باید به لحاظ کیفی عملکرد بهتری در استان گیلان داشته باشند و عملکرد بهتر به این معنی نیست که دولت بودجه تزریق کند بلکه دولت در زمینه ی بستر سازی حضور جوانان در جامعه فعال است و جوانان باید از این فرصت ها به نحو احسن بهره گیری کنند .
    خادم اضافه کرد : منابع ملی متعلق به همه ی ماست و باید مشکلات و معضلات را در کشور با کمک یکدیگر و با بهره گیری از توانمندی جوانان مرتفع کنیم و از هزینه ها بکاهیم .
    وی خطاب به مدیر کل ورزش و جوانان گیلان گفت : امروز به نوعی الگویی برای مدیریت ورزش و جوانان هستید و کوچکترین مسایلی که سبب کدورت خاطر شما شده و بداخلاقی هایی که صورت گرفته را به بوته فراموشی بسپارید و از وجود افراد توانمند ولو اینکه رقیب شما بوده باشند ، برای ارتقای مجموعه بهره گیری کنید و به راهکار مناسبی در جهت توسعه ی ورزش و جوانان استان برسید.
    اخبار مرتبط
  وزارت ورزش و جوانان
  مجموع بازدیدها : 11,595,227
  تعداد بازدید امروز : 5,382
  تعداد کاربران آنلاین : 0
  آخرین به روزرسانی : 1398/03/02
  کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.