• وزارت ورزش و جوانان
  وزارت ورزش و جوانان
     
   • ذوالقدر با تبریک قهرمانی تیم فوتسال بانوان در مسابقات آسیایی:

    فراکسیون زنان مجلس از حضور زنان ایرانی در عرصه‌های بین‌المللی و رقابت‌های ورزشی حمایت می‌کند

     فراکسیون زنان مجلس از حضور زنان ایرانی در عرصه‌های بین‌المللی و رقابت‌های ورزشی حمایت می‌کند

    عضو هیات رئیسه فراکسیون زنان در مجلس با تبریک قهرمانی تیم فوتسال بانوان در مسابقات آسیایی، گفت: فراکسیون زنان مجلس از حضور زنان ایرانی در عرصه‌های بین‌المللی و رقابت‌های ورزشی حمایت می‌کند.

    به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، سیده فاطمه ذوالقدر در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با تبریک قهرمانی تیم فوتسال بانوان در مسابقات آسیایی، گفت: علیرغم تمام محدودیتهای موجود در حوزه ورزش زنان این تیم توانست با بازی خوب خود به این جایگاه والا دست یابد.
    نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه این پیروزی نشان از قدرت نمایی بانوان ایران در رقابت‌های بین المللی دارد، افزود: ارتقا و رشد ورزش زنان به حمایت و کمک بیشتری در این زمینه نیاز دارد؛ این تیم هنوز در اول راه قرار دارد و باید با حمایت‌هایی که از سوی وزارت ورزش و جوانان صورت می‌گیرد بتوان زمینه‌های حضور درخشان‌تر این عزیزان در عرصه‌های بین‌المللی را فراهم کرد.
    عضو هیات رئیسه کمیسیون فرهنگی مجلس در ادامه خاطرنشان کرد: فراکسیون زنان نیز از حضور زنان در عرصه‌های بین‌المللی و رقابت‌های ورزشی حمایت می‌کند، امیدواریم شاهد حضور بیشتر و درخشان‌تر بانوان کشور در عرصه بین‌المللی باشیم.
    عضو هیات رئیسه فراکسیون زنان در مجلس شورای اسلامی در پایان افزود: باید حمایت‌های بیشتری از بانون صورت گیرد تا بتوانند با تمرینات کافی در سطح جهانی بدرخشند./
    اخبار مرتبط
  وزارت ورزش و جوانان
  مجموع بازدیدها : 13,698,199
  تعداد بازدید امروز : 14,389
  تعداد کاربران آنلاین : 1
  آخرین به روزرسانی : 1398/07/23
  کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.