• وزارت ورزش و جوانان
  وزارت ورزش و جوانان
     
   • لیگ بانوان استقبال چشمگیری داشت؛

    خوانساری: باید در جذب ملی‌پوشان و بازیکنان محدودیت‌هایی را برای تیم‌ها ایجاد کنیم

     خوانساری: باید در جذب ملی‌پوشان و بازیکنان محدودیت‌هایی را برای تیم‌ها ایجاد کنیم

    مدیر اجرایی لیگ جام کوثر گفت: حضور ملی پوشان جذابیت لیگ را بالا برده بود اما به نظرم می‌ بایست در جذب ملی‌ پوشان و بازیکنان محدودیت‌ هایی را برای تیم‌ها ایجاد کنیم تا رقابت میان چند تیم خلاصه نشود.

    به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، زهرا خوانساری مدیراجرایی لیگ جوانان و بزرگسالان زنان گفت: سیزدهمین دوره رقابت‌های «جام کوثر» با حضور 400 هوگوپوش در قالب 13 تیم همراه بود، در این دوره حضور تیم‌های بیشتری را شاهد بودیم و با توجه به برنامه‌ریزی که از سنین پایه برای حضور تکواندوکاران درلیگ درنظر گرفته شده، سطح فنی هوگوپوشان دختر کشورمان پیشرفت چشمگیری داشت.
    وی افزود: تعداد زیادی از ملی‌پوشان در لیگ شرکت کرده بودند و همین امر موجب شد تا دیگر تکواندوکاران نیز سطح فنی خود را بالا برده و تکنیک‌های خود را در مقابل ملی‌پوشان محک بزنند اما به نظرم می‌بایست در جذب ملی‌پوشان و بازیکنان محدودیت‌هایی را برای تیم‌ها ایجاد کنیم تا رقابت میان چند تیم خلاصه نشود.
    مدیر اجرایی لیگ اینطور ادامه داد: این دوره از رقابت‌ها همانند دوره‌های گذشته با حضور ملی‌پوشان و نامداران تکواندو بانوان همراه بود که همین امر جذابیت لیگ را دو چندان کرده و هوگوپوشان جوان با انگیزه برابر رقبایشان مبارزه می‌کردند. خدا را شکر روند برگزاری مسابقات خوب بود اما به نظرم باید رقابت‌ها را زودتر شروع کنیم تا فشار کمتری به تیم‌ها و بازیکنان وارد شود.
    وی گفت: تمامی تیم‌ها با قدرت در لیگ حضور پیدا کرده‌ بودند و این را از اختلاف میلیمتری تیم اول و دوم و تیم‌های سوم و چهارم در جدول رده‌بندی می‌توان متوجه شد. تعدای از تیم‌ها با حضورشان در لیگ به دنبال کسب تجربه، پیشرفت و توسعه تکواندو در استان خود با بازیکنان بومی بودند.
    اخبار مرتبط
  وزارت ورزش و جوانان
  مجموع بازدیدها : 9,337,601
  تعداد بازدید امروز : 16,744
  تعداد کاربران آنلاین : 1
  آخرین به روزرسانی : 1397/09/27
  کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.