• وزارت ورزش و جوانان
  وزارت ورزش و جوانان
     
   • تکواندو بانوان در سراسر کشور توسعه یافته است؛

    حسین‌زاده: با همت تکواندوکاران توانستیم عنوان قهرمانی را کسب کنیم

     حسین‌زاده: با همت تکواندوکاران توانستیم عنوان قهرمانی را کسب کنیم

    سرمربی تیم لوازم خانگی کن گفت: حضور ملی‌پوشان جذابیت لیگ را افزایش داده بود اما نکته مهم تر از آن این است که تقابل تکواندوکاران جوان و با تجربه باعث می‌شود علاوه بر اینکه هوگوپوشان نوپا اعتماد به نفسشان بالا می رود، سطح فنی خود را ارتقا دهند.

    به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، مهناز حسین‌زاده سرمربی تیم‌ لوازم خانگی کن در سیزدهمین دوره مسابقات لیگ جوانان و بزرگسالان زنان در خصوص قهرمانی انی این تیم گفت: خدا را شکر موفق شدیم در این دوره از رقابت‌ها با هوگوپوشان توانمندی که در اختیار داشتیم بر سکوی قهرمانی بایستم و عنوان نخست این دوره از رقابت‌ها را بدست آوریم.
    وی افزود: این رقابت‌ها با حضور 13 تیم پیگیری شد که در مقایسه با سال‌های گذشته از نظر کمی پیشرفت خوبی داشته و این امر نشان از توسعه تکواندو بانوان در سراسر کشور دارد.
    حسین‌زاده با اشاره به سرمربیگری خود در تیم لوازم خانگی کن گفت: 5 سال است که به عنوان سرمربی در لیگ برتر حضور دارم اما امسال نخستین تجربه همکاری با تیم کن را داشتم که خوشبختانه با همت بچه‌ها توانستیم عنوان قهرمانی جام سیزدهم را به خود اختصاص دهیم.
    سرمربی تیم لوازم خانگی کن اینطور ادامه داد: حضور ملی‌پوشان جذابیت لیگ را افزایش داده بود اما نکته مهم این است که تقابل تکواندوکاران جوان و با تجربه باعث می‌شود علاوه بر اینکه هوگوپوشان نوپا اعتماد به نفسشان بالا برود، سطح فنی خود را ارتقا دهند. همچنین در این دوره نوجوانانی که به تازگی وارد این رده ‌سنی شده بودند خوش درخشیدند و توانمندی بالای خود را به خوبی ثابت کردند.
    وی در پایان با اشاره به قهرمانی تیم گفت: وقتی یک تیم نتیجه می‌گیرد عوامل بسیاری تاثیر گذار است و اما به نظرم مهم‌ترین عامل موفقیت تیم همدلی بود.
    اخبار مرتبط
  وزارت ورزش و جوانان
  مجموع بازدیدها : 9,337,344
  تعداد بازدید امروز : 16,487
  تعداد کاربران آنلاین : 1
  آخرین به روزرسانی : 1397/09/27
  کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.