• وزارت ورزش و جوانان
  وزارت ورزش و جوانان
     
   • برگزاری همایش پیاده روی بانوان خبرنگار در اهواز

    برگزاری همایش پیاده روی بانوان خبرنگار در اهواز

    همایش پیاده روی بانوان خبرنگار به مناسبت روز زن و میلاد حضرت فاطمه(س) در پارک ساحلی اهواز برگزار شد.

    به گزارش خبرنگار برنا از اهواز، این همایش با حضور بانوان فعال عرصه خبر و اطلاع رسانی خوزستان از جنب پل طبیعت واقع در ساحل غربی رودخانه کارون آغاز و شرکت کنندگان حد فاصل ول طبیعت تا کتابخانه مرکزی را پیمودند.
    در پایان نیز به قید قرعه هدایایی به 10 نفر از شرکت کنندگان اهدا شد.
    معصومه زنگنه یکی از بانوان خبرنگار حاضر در این همایش مفرح می گوید: در روزهای پایان سال که سرشار از استرس و فشار کاری است برگزاری برنامه هایی از این دست برای نشاط و تغییر روحیه خبرنگاران خیلی خوب و موثر است.
    کوثر کریمی دیگر خبرنگار حاضر در این همایش نیز با تقدیر از اقدامات خوب خانه مطبوعات خوزستان می گوید: خانه مطبوعات استان با برگزاری دوره های تخصصی و اردوهای متفاوت گردشگری به منظور ارتقای سطح علمی خبرنگاران و افزایش روحیه نشاط و شادابی میان آنان فعالیت های خوبی را اجرا کرده است.
    وی ادامه می دهد: بازدید از سد مسجدسلیمان، سفر زیارتی مشهد مقدس، بازدید از شهرستان شوش، برپایی تور گردشگری بهبهان و کلاس های آموزشی متعدد با حضور اساتید برتر ملی در حوزه رسانه از جمله این اقدامات است.
    فاطمه زورمند مسئول روابط عمومی خانه مطبوعات استان خوزستان نیز بیان کرد: این همایش همزمان با میلاد حضرت زهرا (س) با هدف ایجاد نشاط و ترغیب بانوان فعال در عرصه اطلاع رسانی استان خوزستان به شرکت در ورزش های همگانی و تاثیرات آن بر سلامت جسم و روح و همچنین تقدیر و ارج نهادن به مقام والای زن برگزار شده است.

    اخبار مرتبط
  وزارت ورزش و جوانان
  مجموع بازدیدها : 9,286,141
  تعداد بازدید امروز : 8,712
  تعداد کاربران آنلاین : 0
  آخرین به روزرسانی : 1397/09/24
  کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.