• وزارت ورزش و جوانان
  وزارت ورزش و جوانان
     
   • کسب رتبه برتر ترویج نماز توسط اداره کل ورزش و جوانان استان همدان

    کسب رتبه برتر ترویج نماز توسط اداره کل ورزش و جوانان استان همدان

    به گزارش روابط عمومی و امور استان ها ستاد اقامه نماز در گزارشی خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان عنوان نمود : اجلاس استانی نماز و فضای مجازی در سالن شهدای استانداری همدان برگزار و از دستگاه های برتر تقدیر شد. ستاد اقامه نماز ا داره کل ورزش و جوانان استان همدان […]

    به گزارش روابط عمومی و امور استان ها ستاد اقامه نماز در گزارشی خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان عنوان نمود : اجلاس استانی نماز و فضای مجازی در سالن شهدای استانداری همدان برگزار و از دستگاه های برتر تقدیر شد.

    ستاد اقامه نماز ا داره کل ورزش و جوانان استان همدان در بین دستگاه های اجرایی که در سال گذشته اقدامات قابل تقدیری در خصوص ترویج و توسعه فرهنگ نماز و برگزاری جشنواره فرهنگی و هنری نماز همکاری لازم را داشته اند رتبه برتر را کسب کرده و از سوی ستاد اقامه نماز استان تقدیر ویژه شد.

    هیات داوران ستاد اقامه نماز استان با بررسی مدارک و مستندات، عملکرد اجرایی اقامه نماز کارکنان را در قالب ۹ محور مختلف مورد ارزیابی قرار داده و فعالیت های منسجم و اجرای دقیق برنامه های راهبردی ،ستاد اقامه نماز موفق به دریافت تقدیر ویژه شود.

    گفتنی است؛ تجهیز نماز خانه اداره کل ورزش و جوانان، تقدیر از فعالان در امر اقامه نماز ، تشکیل کلاس قرائت صحیح نماز ،اهدای جوایز به فرزندان پرسنل که به سن تکلیف رسیده اند و برگزاری مسابقه کتاب خوانی با عنوان نماز و تفسیر سوره حجرات از جمله فعالیت های این اداره کل در امر نماز است.

    اخبار مرتبط
  وزارت ورزش و جوانان
  مجموع بازدیدها : 13,371,235
  تعداد بازدید امروز : 12,727
  تعداد کاربران آنلاین : 1
  آخرین به روزرسانی : 1398/06/29
  کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.