• وزارت ورزش و جوانان
  وزارت ورزش و جوانان
     
   • برگزاری اولین جلسه کمیته حقوق شهروندی در نظام اداری وزارت ورزش و جوانان

    برگزاری اولین جلسه کمیته حقوق شهروندی در نظام اداری وزارت ورزش و جوانان

    اولین جلسه کمیته صیانت از حقوق شهروندی در نظام اداری وزارت ورزش و جوانان با ریاست سید عبدالحمید احمدی معاون فرهنگی ،آموزش و پژوهش وزارت ورزش و جوانان برگزار شد.

    اولین جلسه کمیته صیانت از حقوق شهروندی در نظام اداری ویژه وزارت ورزش و جوانان پیش از ظهر امروز با ریاست سید عبدالحمید احمدی معاون فرهنگی ، آموزش و پژوهش وزارت ورزش و جوانان برگزار شد .
    سیروس احمدی مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد و دبیر این کمیته در خصوص این جلسه گفت: با توجه به ابلاغ «حقوق شهروندی در نظام اداری»از سوی ریاست محترم جمهوری و مسئولیت سازمان اداری و استخدامی کشور در هدایت، راهبری، پیگیری و نظارت بر اجرای این تصویبنامه، دستگاههای اجرایی موظف شده اند گزارشات عملکرد خود را به این سازمان ارسال نمایند.
    سپس در ادامه جلسه در خصوص موارد مطروحه در این تصویبنامه بحث و گفت و گو صورت گرفت و مقرر شد در اولین گام منشور حقوق شهروندی و منشور اخلاقی وزارت ورزش و جوانان با توجه به ابلاغیه جدید احصا و تدوین شود.
    در این جلسه ، بهروز منتقمی مدیرکل امور اداری و منابع انسانی ، عباباف مدیر کل حراست، سیروس احمدی مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد ، ارسنگ مدیرکل حقوقی ، کرملو مدیرکل امور بانوان ، هرمزی معاون مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی و دیگر اعضا حضور داشتند.
    حقوق شهروندی در نظام اداری در چهار فصل و 19 ماده در شورای عالی اداری تدوین شده و به تمامی وزارتخانه ها ،موسسات و شرکت های دولتی، نهادهای عمومی غیر دولتی و استانداری ها ابلاغ شده است.
    گالری
    اخبار مرتبط
  وزارت ورزش و جوانان
  مجموع بازدیدها : 8,678,421
  تعداد بازدید امروز : 7,967
  تعداد کاربران آنلاین : 3
  آخرین به روزرسانی : 1397/07/29
  کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.