• وزارت ورزش و جوانان
  وزارت ورزش و جوانان
     
   • برای حضور در پنجمین دوره بازی‌های داخل سالن آسیا؛

    تیم‌های ملی کشتی سنتی راهی ترکمنستان شدند

     تیم‌های ملی کشتی سنتی راهی ترکمنستان شدند

    تیم های ملی کشتی سنتی برای حضور در پنجمین دوره بازی های داخل سالن آسیا صبح امروز راهی عشق آباد ترکمنستان محل برگزاری این رقابت ها شدند.

    به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، اعضای تیم ملی آلیش بانوان که در این بازی ها در سه رشته آلیش، کشتی با کمربند و کشتی ترکمن گورش شرکت خواهند کرد، ساعت 6 صبح امروز از طریق فرودگاه مهرآباد تهران را به سمت مشهد ترک کردند.
    تیم بانوان کشورمان پس از ورود به شهر مشهد، همراه با تیمهای کشتی پهلوانی، آلیش، ترکمن گورش و قزاق کوراش مردان که تمرینات خود را در مشهد دنبال می کردند و تیم های بسکتبال 3 نفره بانوان و دوچرخه سواری در قالب بزرگترین گروه از کاروان ورزشی اعزامی ایران (کاروان شهید حججی) با 4 دستگاه اتوبوس ویژه به سمت مرز باجگیران حرکت کردند.
    ملی پوشان کشورمان پس از طی مسیری که حدود ٣ ساعت بطول می انجامد و با انجام امور گمرکی مرزی با اتوبوسهایی که ستاد برگزاری در نظر گرفته مسیری ٥٠ دقیقه ای را تا دهکده بازیهای آسیایی داخل سالن و رزمی ٢٠١٧ در عشق آباد طی خواهند کرد. اعضای کاروان به محض رسیدن به دهکده با استقبال مسئولین کادر سرپرستی کاروان در آپارتمانهای مربوطه مستقر خواهند شد و فردا اولین مرحله تمرینی خود را پشت سر خواهند گذاشت.
    اخبار مرتبط
  وزارت ورزش و جوانان
  مجموع بازدیدها : 7,487,913
  تعداد بازدید امروز : 2,120
  تعداد کاربران آنلاین : 7
  آخرین به روزرسانی : 1397/04/25
  کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.