• وزارت ورزش و جوانان
  وزارت ورزش و جوانان
     
   • رقابت‌های قهرمانی جهان تیراندازی با کمان معلولین- چین 2017؛

    صدرنشینی عباسپور در کامپوند انفرادی مقدماتی/ میکس تیم کامپوند ایران در جایگاه اول مرحله مقدماتی قرار گرفت

    صدرنشینی عباسپور در کامپوند انفرادی مقدماتی/ میکس تیم کامپوند ایران در جایگاه اول مرحله مقدماتی قرار گرفت

    نمایندگان کشورمان در رقابت های انفرادی و تیمی کامپوند بانوان حضور یافتند.

    به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، در دومین روز از رقابت های قهرمانی جهان تیراندازی با کمان معلولین، نمایندگان کشورمان در رقابت های انفرادی و تیمی کامپوند بانوان حضور یافتند. سمیه عباسپور موفق شد با امتیاز 692 در صدر جدول مرحله مقدماتی در بخش انفرادی قرار گیرد، راضیه شیرمحمدی با 662 امتیاز در جایگاه شانزدهم قرار گرفت و فرزانه عسگری، دیگر نماینده کشورمان با امتیاز 659 در جایگاه بیستم جدول قرار گرفت.
    در بخش تیمی نیز تیم کامپوند بانوان ایران متشکل از عباسپور، شیرمحمدی و عسگری، با امتیاز 2013، در جایگاه سوم مرحله مقدماتی قرار گرفت و در کامپوند میکس نیز،تیم ایران متشکل از سمیه عباسپور و علی سینا منشازاده با 1383 امتیاز در صدر جدول ایستاد.
    کهتری درخصوص عملکرد این 3 کماندار گفت: هر سه بانوی کماندار کشورمان در رقابت های مقدماتی کامپوند بسیار خوب عمل کردند و رکوردهایی بالاتر از رکورد تمرینات به ثبت رساندند.
    وی افزود: عباسپور در صدر جدول قرار گرفت و شیرمحمدی نیز به دلیل مشکلی که به وجود آمد و نتوانست یکی از تیرهایش را بزند، با این حال شانزدهم شد.
    رئیس انجمن تیراندازی باکمان گفت: در ادامه رقابت های انفرادی کامپوند در روز گذشته هادی نوری در مرحله یک بیست و چهارم با حذف رقیب هندی خود به یک شانزدهم راه یافت و در این مرحله با رمضان بیابانی، دیگر کماندار کشورمان روبرو شده است و متاسفانه هر دو کماندار کشورمان برای راه یابی به یک هشتم می بایست با هم رقابت کنند.
    کهتری اضافه کرد: در ریکرو خانم ها نیز سمیه رحیمی و زهرا نعمتی چنانچه هر دو، بازی اول در یک شانزدهم را ببرند، در یک هشتم با هم روبرو خواهند شد و متاسفانه در اینجا نیز یک کماندار در بخش انفرادی بانوان حذف خواهد شد. همین اتفاق در ریکرو آقایان هم به وقوع پیوست و غلامرضا رحیمی و اصغر زارعی نژاد در مرحله یک بیست و چهارم با هم روبرو شدند و رحیمی توانست به مرحله یک شانزدهم راه یابد و زارعی نژاد نیز که اولین دیدار برون مرزی خود را تجربه می کرد و عملکرد خوبی نیز داشت، از دور مسابقات انفرادی ریکرو حذف شد.
    سرمربی تیم ملی تصریح کرد: امروز رقابت های حذفی انفرادی برگزار نمی شود و تا ساعاتی دیگر رقابت های حذفی تیمی انجام خواهد شد.
    رقابت های قهرمانی جهان تیراندازی با کمان معلولین با حضور 245 کماندار از 40 کشور جهان از 22 شهریور ماه آغاز و تا 26 شهریور ماه در جریان خواهد بود.
    اخبار مرتبط
  وزارت ورزش و جوانان
  مجموع بازدیدها : 7,487,947
  تعداد بازدید امروز : 2,154
  تعداد کاربران آنلاین : 7
  آخرین به روزرسانی : 1397/04/25
  کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.