• وزارت ورزش و جوانان
  وزارت ورزش و جوانان
     
   • نظارت برسلامت ورزش کشور-نظارت برسلامت اماکن ورزشی
    در راستای اجرای ماده 2 مصوبه شماره 206/93/7740 مورخ 93/6/10 و ماده 9 مصوبه شماره 200/145 مورخ 93/11/6 ابلاغی رئیس محترم جمهور، با عنوان "نقشه راه توسعه دولت الکترونیکی"، با هدف استانداردسازی خدمات دولت و یکپارچگی در مدیریت و توسعه دولت الکترونیکی، شناسنامه خدمات دستگاه (پس از تایید سازمان مدیریت)، در درگاه الکترونیکی قرار گرفته است.
    طبق ضوابط فدراسیون پزشکی ورزشی در راستای ماموریت ها و اهداف ستاد ملی مبارزه با دوپینگ جهت سلامت ورزشکاران در سطوح قهرمانی و همگانی اقدام به بازرسی به صورت محسوس و نامحسوس از باشگاه ها و مراکز حوزه ورزش سراسر کشور می نماید و همکاری های لازم با بازرسین نادو و فدراسیون مذکور به عمل آورده می شود. جهت انجام این امور ستاد نظارت بر سلامت اماکن ورزشی کشور با ترکیب فدراسیون پزشکی ورزشی، وزارت ورزش و جوانان و ستاد ملی مبارزه با دوپینگ در محل فدراسیون ورزشی کشور تشکیل شده و در حال فعالیت می باشد.
    این عملیات با تعامل مستقیم کمیسیون مربوط به امور باشگاه ها، دفتر مرکزی حراست و دفتر مدیریت عملکرد وزارت ورزش و جوانان انجام می پذیرد که به اختصار ستاد نظارت کشوری نامیده می شود . در سطح استانها نیز دارای شعباتی است که به اختصار ستاد نظارت استانی نامیده می شوند و ملزم به تشکیل و اجرای آیین نامه می باشند.
    مدارک مورد نیاز
    ندارد
    اطلاعات تکمیلی
    هزینه ارائه خدمت به خدمت گیرندگان: ندارد
    فایل پیوست
  وزارت ورزش و جوانان
  مجموع بازدیدها : 14,124,362
  تعداد بازدید امروز : 1,847
  تعداد کاربران آنلاین : 0
  آخرین به روزرسانی : 1398/08/30
  کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.